Coffe,coke and cigarettes.

18. července 2014 v 11:45
U mě je strašně tenká hranice mezi hladověním a přejídáním. Celý den nic nejím a potom stačí malá myšlenka, jen trošku..a už si ukousnu něčeho. V ten moment se mi rozjedou všechny chuťové buňky a prostě neumím přestat.
Vždycky si říkám co by si tak na to řekl někdo kdo mě zná? vidět mě jak 10 bílých rohlíků namáčím střídavě do nutely a střídavě mažu tou extrémně kalorickou pikantní pomazánkou. To přece nejsem já....

Dnes je to 3 den co jsem opravdu odhodlaná vyhrát to. Vrací se na konci sprna. Uvidím ho tedy začátkem září, kdy si předáme všechny své věci. Já vím, že teď hubnu hlavně kvůli němu, a hladovím kvůli tomu jak mi ublížil, ale až se vrátí - chci to mít jinak. Chci hubnout hlavně pro sebe, milovat své tělo a zapomenout na to , že jsem ho kdy chtěla a že mě kdy zase dostal do tohohle světa.

Můj největší problém teď je BABIČKA. A celovíkendová návštěva. OD rána do večera vaří a představte si začala i s vegetariánskou kuchyní. SPeciality, karbenátky z ovesných vloček, zapékané mysli. Já vím, že se jednoduše řekne: tak si dej, je to zdravé. Jenže tohle jsem JÁ. Když začnu neumím přesta. Prostě neumím. A Karbenátků bych snědla zase 20.

Nemůžu ale pokaždé co je mi nabídnuto jídlo sníst kvanta. Musím se naučit říct stop.

Dneska tedy zase další lehký den, a večer menší utěšení v podobě mého exptříle. Zítra vyrážím k babičce - kde hned večer vyrážím se spolužáky ze základky. Uf.

Vzpomínám si jak mě ty vychrtliny shazovaly, dívaly se na mě skrz prsty a prostě nikdy jsem tam nezapadla.

Teď jsme úplně jinde. Já jediná jsem na vysoké škole a mám prestižní práci k tomu. Elegantní oblečení. Elegantní vystupování. I když nejsem tak hubená jak jsem si představovala že v tuhle dobu budu - i tak tam půjdu s vztyčeným nosem, a konečně se nebudu cítit jak NICKA. ROZHODNUTO.

a teď poslední tři dny jídelníčky:
1.den = NIC
2.den= 2 vegánské karbenátky, 1 brambora, šopský salát
3.den = suchary (125kcal)
Tento třetí den se mi moc líbí. Vstala jsem dnes už v 5:40 abych si před prací stihla pořádně zacvičit. No ještě cvičení bude večer samozřejmě. Zítra ráno se chci zvážit. Vím že jsou to jen 3 dny, ale z těch hnusných 64 kilo se to pohnout už mohlo.

Děkuji za podporu
Mám Vás ráda :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ana-perfection ana-perfection | Web | 18. července 2014 v 12:14 | Reagovat

Toho jsem taky schopná. Poslední dobou nedržím hladovky, protože vždycky to končilo tak, že jsem se večer přejedla. Spřátelíme?

2 verrone verrone | Web | 18. července 2014 v 14:00 | Reagovat

máš to velmi pekné ten jedálniček, nepokaz to a drž sa :)
čo s atýka tej jeidnej myšlienky.. asi viem ako sa cítiš.. ja celý deň nič nezjem, a potom jedna jedná myšlienka že si urobím mega vela jedla a sadnem si pred televízor a všetko budem jesť.. avšak, potom si spomeniem, ako ma hvália že som schudla, že som pekná že viem že sa na párty chalani budú po mne pozerať to zmení a ja myšienku prežeru zaženiem šmahom ruky. skús to, keď tá myšlienka príde.. a nedávaj si žiadne sústo! ak budeš silná dokážeš to:)

3 Niki Niki | Web | 19. července 2014 v 1:18 | Reagovat

NIKDY sa nedostaneš na svoju vysnívanú hmotnosť HLADOVANIM, pretože neskôr váha stúpne o oveľa viac alebo sa vyhladuješ blízko smrti, preboha už sa spamataj!!!! si tak mladá a mudra, nemárni svojim životom! Mám Ťa rada, ale už to konečne pochop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama